Často kladené otázky ?

Často kladené otázky od Vás ?

Je možné objednané zboží opravdu vrátit do 14 dnů bez udání důvodu ?

ANO ! Samozřejmě jako fyzická osoba (nenakupujete na IČO) máte právo vrátit zboží do 14 dnů od jeho převzetí bez udání důvodu. Zboží však musí být nepoškozené, zabalené v originálním obalu včetně všech dokumentů, které jste při koupi obdržel(a). Toto právo se nevztahuje na zboží vyrobené na přání zákazníka (na zakázku - objednávku).

Nevíte, jestli si objednat zboží, které jste neviděli ?

I toto je možné v naší prodejně v Mimoni, kde si můžete prohlédnout prodávané zboží z našeho internetového obchodu nabytek-valmo.cz. V prostorád o velikosti více jak 300m2 Vám nabídneme zboží k ukázce a vyzkoušení.

Je zobrazené zboží skutečně takové, které mi doručíte ? 

U veškerého sortimentu, které je nabízeno přes náš internetový obchod nabytek-valmo.cz se snažíme o co nejvěrohodnější zobrazení nábytku a bytových doplňků, tak abychom vám zboží co nejlépe představili.

Dopravujete zboží po celé České republice ?

SAMOZŘEJMĚ ! Vámi zakoupené zboží Vám dopravíme kamkoliv po ČR za ceny již od 150 Kč. Zboží vám bude dopraveno dopravní službou nebo firemní službou v závislosti na charakteru objednávky.

Je Váš nábytek opravdu kvalitní ?

Našim hlavním cílem je spokojený zákazník, proto nabízíme nábytek a bytové doplňky velmi vysoké kvality za rozumné ceny.

Provádíte také 3D grafické návrhy ? 

ANO ! Provádíme grafické návrhy dětských pokojů, kanceláří, kuchyní a kuchyňských linek.

Kolik stojí doprava nábytku ke mě domů ?

Námi nabízený nábytek a bytové doplňky dopravujeme již od 150 Kč. Cena dopravy se liší v závysloti na povaze a vzdálenosti k Vám. Bohužel některé zboží z našeho sortimentu jako sedací soupravy, patrové postele, palandy, skříně, rozkládací stoly, zahradní nábytek, lavice, ratanový nábytek a další jsou dopravovány za vyšší ceny vzhledem k vyšším rozměrům.

V případě, že by jste na nás nebo k našemu nábytku jakékoliv otázky neváhejte nás kontaktovat emailem, telefonicky nebo v podbobě rychlého kontaktu v sekci kontaktní informace.

Kontaktní informace
Nábytek VALMO
Pánská 25
47124 Mimoň
GPS: 50°39´35.387"N, 14°43´27.880"E
Email: info@nabytek-valmo.cz
Telefon:603 282 127
739 300 868
Skype:Skype nabytekvalmo