Právní doložka internetového obchodu nabytek-valmo.cz

pro internetový obchod nabytek-valmo.cz je seriozní vyřizování objednávek a případných reklamací nejvyšší prioritou a naší snahou je v první řadě spokojený zákazník.

Velký důraz také klademe na ochranu osobních údajů. Víme, že osobní údaje jsou velmi jednoduše zneužitelné a vaše důvěra o poskytnutí Vašich citlivých údajů je pro nás závazkem, který v žádném případě nechceme porušit.

Ochrana osobních údajů

Informace o vás (zákaznících) jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména spojené se zákonem o ochraně osobních údajů č.101/2000 sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů.

Internetový obchod nabytek-valmo.cz veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu internetového obchodu a v žádném případě nejsou poskytovány bez souhlasu zákazníka třetí osobě.

Výjimku tvoří externí dopravci, kterým jsou informace poskytovány v co možná minimálním rozsahu, který je nutný pro bezproblémové doručení Vámi objednaného zboží.

Bez výslovného svolení zákazníků, nakládáme s vašimi údaji v rozsahu, který nám ukládá zákon o ochraně osobních údajů a to především zákon § 5 odstavece. 2 odstavec b a v § 6 odstavce 6.

Vaše data jsou uchovávána na serveru, které jsou pravidelně zálohovány a nejsou dále sdíleny třetími osobámi. Internetový obchod nabytek-valmo.cz je ve smyslu § 5 odstavce 5. zákoně o ochraně osobních údajů oprávněna za účelem nabízení obchodu a služeb. inmternetový obchod         nabytek-valmo.cz se považuje za správce těchto údajů získaných v souvislosti se svojí činností použít jeho jméno, příjmení a adresu. Vámi poskytnuté údaje je možné na písemnou žádost zákazníka vymazat z naší databáze. Správce osobních údajů poté nesmí dále osobní údaje zpracovávat.

Copyright

Veškeré materiály obsažené na webu nabytek-valmo.cz jsou chráněny autorským zákonem. Jakékoliv části webových stránek nabytek-valmo.cz nesmí být zkopírované elektronickou či mechanickou cestoua použita bez předchozího souhlasu držitele těchto práv, jedinou výjimkou zde tvoří informace, které jsou publikovány na stránce tisknout.

Odpovědnost

Internetový obchod nabytek-valmo.cz upozorňuje, že zobrazené informace na webových stránkách, mohou být z části přebírány od dodavatelů či výrobců a proto mohou obsahovat věcné a technické nepřesnosti čo typografické chybya tedy mohou být aktualizovány bez předchozího upozornění.

Internetový obchod nabytek-valmo.cz může kdykoliv bez předchozího upozornění změnit produkty i služby popsané na vebových stránkáchnabytek-valmo.cz a negarantuje věcnou správnost jejich produktů.

Internetový obchodnabytek-valmo.cz nenese vůči jiné straně odpovědnost za případné škody způsobené použitím těchto informací včetně ušlého zisku, vynaložených nákladů a dalších možných škod.

Internetový obchodnabytek-valmo.cz neposkytuje žádné garance a záruky, výjimku tvoří záruky a garance ze zákona.Záruky a garance, které jsou poskytnuty na stránkách výrobce či dodavatele nejsou poskytovány, pokud to není u zboží či služby výslovně uvedeno. Informace uvedené na stránkách nabytek-valmo.cz nelze brát jako prohlášení o vhodnoti zboží či služby pro konkrétní účel, pokud takové prohlášení zákazník výslovně neobdržel odnabytek-valmo.cz v písemné podobě.

Kontaktní informace
Nábytek VALMO
Pánská 25
47124 Mimoň
GPS: 50°39´35.387"N, 14°43´27.880"E
Email: info@nabytek-valmo.cz
Telefon:603 282 127
739 300 868
Skype:Skype nabytekvalmo