Možnosti doručení

Možnosti doručení Vámi objednaného zboží

Vámi objednané zboží se k Vám může dostat hned několika způsoby. Záleží na vašem výběru, který ze způsobů je pro Vás nejvhodnější k tomu Vám jistě napomůžou níže uvedené infomace o našich způsobech dopravy.

Standardní doprava spediční službou

Touto snadardní službou obdržíte zboží přímo na vaší dodací adresu za první uzamykatelné dveře. Tato standardní doprava nezahrnuje výnos a montáž zakoupeného zboží.Výhodou této standardní dopravy je možnost získat informace o doručení Vámi objednaného zboží v předstihu, kdy můžete telefonicky kontaktovat pracovníka spediční služby s dotazem " Kdy mě asi zboží přivezou ? "

V případě tohoto dotazu si prosím připravte číslo vaší zásilky,které naleznete v obdrženém emailu po odeslání zboží. Podle tohoto čísla Vám pracovní zjistí, kde se vaše zboží právě nachází a za jak dlouho můžete zboží očekávat u vašich dveří.

Výhody

 •   Získáte informace o stavu dopravy - Kdy mě zboží dovezou.
 •   Rychlé a kvalitní dodání bez zbytečného odkladu
 •   Doručení po celé ČR za velmi nízkou cenu. 

Tímto druhem dopravy lze zasílat drobné kusové zásilky u který je minimální riziko poškození jako jsou němí sluhové, věšáky, sedací vaky a pytle, truhly, houpací sítě, kancelářské židle, přikrývky, polštáře, ložní prádlo, paravany a mnoho dalších. 

Komfortní doprava spediční službou

Touto komfortní službou obdržíte objednané zboží přímo na vaší dodací adresu za první uzabykatelné dveře.Tato komfortní doprava nezahrnuje výnos a montáž zakoupeného zboží.Výhodou této komfortní dopravy je možnost získat infomace o doručení Vámi objednaného zboží v předstihu, kdy můžete telefonicky či emailem kontaktovat pracovníka spediční firmy s dotazem " Kdy mě zboží dovezou ?"

Výhody

 •    Získat infomace o stavu dopravy - Kdy mě zboží dovezou.
 •    Rychlé a kvalitní dodání bez zbytečného odkladu.
 •    Doručení po celé ČR za velmi nízké ceny.

Tímto druhem dopravy lze zasílat kusové zásilky u kterých je riziko poškození jako jsou křesla, papasany, ratanové sedací soupravy, matrace, postele, stoly, jídelní sety a zboží složené z více kusů, či většího zboží, které nelze zaslat standardní dopravou.

Exclusive doprava spediční službou 

Touto exclusivní dopravní službou obdržíte zboží přímo na vaší dodací adresu uvedenou v objednávce. Řidič je ochoten pomoci z dopravovaným zbožím za uzamykatelné dveře. Tato doprava nezahrnuje výnos a montáž zakoupeného zboží.

Výhodou této exclusivní dopravy je možnost domluvit si čas a datum doručení objednaného zboží.

Výhody

 •    Stanovení datumu a  přibližného času doručení na Vámi zvolené místo.
 •    Rychlé a kvalitní dodání bez zbytečného odkladu.
 •    Doručení zboží po ČR za velmi nízkou cenu.
 •    Telefonický kontakt před doručením.

Tímto druhem dopravy lze zasílat nadměrné zásilky složené z více kusů u kterých je riziko poškození jako jsou sedací soupravy, kuchyně, skříně, válendy, postele, jídelní sety, komody, prádelníky, sektorový nábytek, zahradní nábytek, kancelářský nábytek a podobné zboží, které nelze zasílat standardní ani komfortní dopravou.

Firemní doprava

Touto firemní dopravou obdržíte zboží přímo na vaší dodací adresu uvedenou v objednávce. Řidič je ochoten pomoci z dodaným zbožím za první uzamykatelné dveře i do vyšších pater. U tohoto druhu dopravy lze objednat montáž a výnos objednaného zboží. Cena výnosu a montáže je závislá na charakteru objednaného zboží.

Výhody

 •    Stanovení datumu a času doručení na Vámi zvolené místo.
 •    Rychlé a kvalitní dodání bez zbytečného odkladu.
 •    Doručení zboží po ČR za velmi nízkou cenu.
 •    Telefonický kontakt před doručením.
 •    Možnost objednání výnosu a montáže objednaného zboží.

Tímto druhem dopravy lze zasílat nadměrné zásilky složené z více kusů u kterých je riziko poškození jako jsou sedací soupravy, kuchyně, skříně, válendy, postele, jídelní sety, komody, prádelníky, sektorový nábytek, zahradní nábytek, kancelářský nábytek a podobné zboží, které nelze zasílat standardní, komfortní dopravou ani dopravou exclusive.

Zákazník má vždy možnost si zboží překontrolovat zda je obal či zboží nepoškozené. Na pozdější reklamace dopravy nebude brán zřetel. Bohužel z časových důvodů funkčnost výrobku na místě není možná.

Děkujeme za pochopení.

Kontaktní informace
Nábytek VALMO
Pánská 25
47124 Mimoň
GPS: 50°39´35.387"N, 14°43´27.880"E
Email: info@nabytek-valmo.cz
Telefon:603 282 127
739 300 868
Skype:Skype nabytekvalmo