Možnosti platby

Možnosti platby 

Vybrali jstre si v našem obchodě nabytek-valmo.cz a přemýšlíte jakým způsobem ho zaplatíte ? Pak jste na správné stránce. Vyberte si z několika způsobů. Záleží jen na Vás jaký si zvolíte.

Náš tip !

Dárkové certifikáty mnoha nominálních hodnot - 500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč... a hodnoty, které si sami zvolíte.

Platba při osobním převzetí

Vyzvednete-li si zboží v naší kamenné prodejně, platbu provedete hotově. V případě potřeby výběru hotovosti je v nejbližších pár metrech k dispozici bankomat GE Money Bank či bankomat České spořitelny. Zboží si převezmete přímo z rukou pracovníků firmy.

Platba při převzetí zboží dobírkou

Dobírka patří mezi nejoblíbenější typ platby. Objednáte si zboží a zaplatíte ho poštovnímu doručovateli nebo pracovníkovi spediční služby až při jeho předání. Pracovník přepravní služby je povinen vystavit příjmový doklad na Vámi zaplacenou částku.

Nákup na splátky

Chcete si splnit tajná přání a nemáte dostatek finanční prostředků nebo jen dáváte přednost splácení malých částek před platbou velkých obnosů ? využijte výhodné splátkové programy firmy Homecredit. Jistě oceníte online žádost o úvěr. Vyplníte požadované údaje a obratem obdržíte infomaci o předběžném schválení či zamítnutí úvěru. Podrobnosti o jednotlivých splátkových programech naleznete na stránkách www.homecredit.cz nebo v sekci nákup na splátky.

Platba bankovním převodem

Uhraďte vámi objednané zboží bankovním převodem. Na základě vaší objednávky Vám bude vystavena zálohová faktura, kterou obdržíte obratem do emailové schránky, kterou jste uvedla v objednávce.

Upozornění : 

Při platbě převodem může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby ( připsání platby na účet ). Částka by měla být připsána na účet nejpozději do 4 pracovních dnů po potvrzení objednávky. V případě, že finanční částka nebude do této doby uhrazena zboží již není rezervováno k vaší objednávce a je opět nabídnuto k prodeji jiným zákazníkům. V případě, kdy zvolíte platbu převodem a zboží by jste si rádi vyzvedli osobně je nutné, aby finanční čáska byla připsána na náš účet o tomto úkonu budete automaticky informování. Pracovník firmy bude požadovat průkaz totožnosti. 

Kontaktní informace
Nábytek VALMO
Pánská 25
47124 Mimoň
GPS: 50°39´35.387"N, 14°43´27.880"E
Email: info@nabytek-valmo.cz
Telefon:603 282 127
739 300 868
Skype:Skype nabytekvalmo